O nas

Kilka słów o naszej firmie
Free-Energy - energia słoneczna, panele fotowoltaiczne

Free-Energy jest firmą handlowo usługową działającą w branży energii odnawialnej. Powstaliśmy kilka lat temu, na bazie doświadczenia zebranego przy montażach instalacji i farm fotowoltaicznych w Niemczech, Belgii i Francji. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi producentami modułów fotowoltaicznych i inwerterów, gdyż wychodzimy z założenia,że najistotniejszą rzeczą, jest bezawaryjność, maksymalna trwałość i jak największy uzysk zgromadzonej energii, oczywiście przy zachowaniu rozsądnej ceny.

Nasze zestawy fotowoltaiczne opierają się na inwerterach Fronius, Solaredge,  Zeversolar oraz modułach fotowoltaicznych:Sharp, Brukbet- Solar, ML-Sysytem, Q-cells. Są to producenci sprawdzeni i najważniejsze,oferujący świetną jakość i gwarancję długoletniej pracy.

Wykonujemy wiele skomplikowanych zleceń z branży odnawialnych źródeł energii.Specjalizujemy się głównie w fotowoltaice, gdyż uważamy, że jest to najbardziej perspektywiczna gałąź OZE, charakteryzująca się bardzo szybkim zwrotem z poniesionej inwestycji.

Masz dom lub prowadzisz firmę? Produkuj własną energię i nie martw się wzrostem rachunków za energię elektryczną,ta inwestycja Ci się opłaci i zwróci w klika lat.

Postaw na sprawdzonych i doświadczonych instalatorów, zadzwoń +48606695683 lub +48728368115